Hakkımızda

ALTAİ MOTOSİKLET


Adını Altay dağlarından ve bu coğrafyada yaşayan benekli asil bir At cinsinden alan 
Altai bir Türk markasıdır.

1972 yılından bu yana motosiklet servis, satış ve yedek parça alanında faaliyet gösteren Türkiye Motosiklet Sektörü ’nün öncü ve güvenilir kuruluşlarından biri olan Yeşilyurt Motor tarafından üretilen 
Altai motorların yurtiçinde geniş bir bayi ve servis ağı bulunuyor.

Ülkemiz coğrafyasının ve tüketicisinin ihtiyaçlarına göre geliştirilen 
Altai Motosiklet ürünleri, sağlamlığı, kalitesi ve kullanım rahatlığıyla Edirne’den Kars’a binlerce kullanıcının ilk tercihi olmuş durumdadır.

Her yıl ürün çeşidine kattığı yeni modellerle daha geniş bir tüketici kitlesini Kucaklayan 
Altai motorlar Bayi için bol kazanç, kullanıcı için ekonomi ve konfor vadediyor.
Yıllarca güvenle kullanacağınız 
Altai Motor'ların yedek parçasını da her daim uygun fiyatlara bulmak mümkün.

Her geçen gün daha da büyüyen, yakında ülkemiz sınırlarını da aşıp dünya pazarında rekabet etmeyi hedefleyen Altai ailesine katılmanız için sizleri de aramıza bekliyoruz.

Yaklaşık 50 yıllık süreç içerisinde motosiklet sevgisine binlerce dost katmanın yanı sıra çok yaygın ve oturmuş bir pazarlama ve hizmet organizasyonunu da oturtmuş olan ALTAİ Motor bugün temsil ettiği tüm markaların satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda Türkiye birincisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.
İstanbul’un en yaygın kurye organizasyonlarından birine de sahip olan şirketimiz 140’ı aşan kuryesiyle birçok kuruluşun kurye ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.
Türkiye’yi  7  farklı bölgemizden  kucaklayan bir bayi ağına sahip olan Altai Motor uzman teknik kadrosu ve Türkiye pazarını çok iyi tanıyan deneyimli pazarlama kadrosuyla Kartal Merkezde faaliyette bulunan; içinde teşhir ve alışveriş merkezi, tamir ve bakım ünitelerinin bulunduğu 3400 m2 kapalı alana sahip Yeşilyurt Plaza’da Faaliyet göstermektedir.
Ayrıca İstanbul Mecidiyeköy’de kurye ofisimiz bulunmaktadır.
Şirketimiz 2013 yılanda ALTAİ markasını oluşturmuş; bu kendi markasıyla ATV- ELEKTRİKLİ SCOOTER ithalatı yapmış, tüm Türkiye'de 80 civarı bayilik ve servislik oluşturmuştur.
2017-2018 yılında kendi fabrikamızı kurup yerli üretici izni almış. 2019 yılında ilk yerli üretimi olan uma 50
scooter modelini geliştirmiş, şubat ayında ilk ürünlerini motosiklet severlerin kullanımına ve beğenisine sunmuştur.7

Who We Are?

Our company was founded in 1972 as Yesilyurt Motor center of Istanbul/Kartal and has been serving motorcycle consumers at the same headquarters since then. Our company, one of the oldest members of the motorcycle industry in Turkey, has provided sales, service, and accessory services to thousands of motorcycle users over the 50 years and has had a friendly community with thousands of members. 
We also have a courier office in Mecidiyeköy, Istanbul. That company, which has one of the most common Courier organizations in Istanbul, also meets the couriers to many organizations with more than 140 couriers. From our ten different points with a network dealers that embraces Turkey. 
Our engine experts, technical staffs and experienced marketing team who knows the market operating, these are working at Yesilyurt Motor. And mall flashing, repair, and maintenance of the unit with a covered area of 2400 square meters, which is located at Yesilyurt Plaza operates. 
Our 3rd. company created the Altai brand in 2013. We make and sell Atv 4x2, electric scooters and 50 to 125 cc scooters. We have been producing those motorcycles and has created around more than 140 dealerships and service units in all around Turkey. We established our own factory and obtained a domestic manufacturer's permit in 2018. Also, the various models developed as domestic work and use. It’s the products to use and win recognition of motorcycle lovers.