Satış Ek Menü 1

Satış Ek Menü 1

Yaklaşık 50 yıllık süreç içerisinde motosiklet sevgisine binlerce dost katmanın yanı sıra çok yaygın ve oturmuş bir pazarlama ve hizmet organizasyonunu da oturtmuş olan ALTAİ Motor bugün temsil ettiği tüm markaların satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda Türkiye birincisi konumundadır.

İstanbul’un en yaygın kurye organizasyonlarından birine de sahip olan şirketimiz 140’ı aşan kuryesiyle birçok kuruluşun kurye ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Türkiye’yi on değişik noktadan kucaklayan bir bayi ağına sahip olan Altai Motor uzman teknik kadrosu ve Türkiye pazarını çok iyi tanıyan deneyimli pazarlama kadrosuyla Kartal Merkezde faaliyette bulunan; içinde teşhir ve alışveriş merkezi, tamir ve bakım ünitelerinin bulunduğu 2400 m2 kapalı alana sahip Yeşilyurt Plaza’da Faaliyet göstermektedir. Ayrıca İstanbul Mecidiyeköy’de kurye ofisimiz bulunmaktadır.

Şirketimiz 2013 yılanda ALTAİ markasını oluşturmuş; bu kendi markasıyla ATV - ELEKTRİKLİ SCOOTER italatı yapmış, tüm türkiyede 80 civarında bayilik ve servislik oluşturmuştur.

2018 yılında kendi fabrikamızı kurup yerli üretici izni almış. 2019 yılında ilk yerli üretimi olan uma 50 scooter modelini geliştirmiş, şubat ayında ilk ürünlerini motosiklet severlerin kullanımına ve beğenisine sunmuştur.